Коментарів немає

Or, should you choose to get online, you’ve to get from the seller that’s rather comprehensive points of items.

Highly experienced and professional writers who ready the optimal / brilliantly custom essays for you’re supplied by us and they ready the needed articles depending on your conditions. You will receive a wide range of essays depending on your own requirements and in the specified time period limit. Utilizing a top quality custom essay writing service is the simplest part of the entire world! Read more

1 коментар

ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА ЖИТЛА ЗА РЕГІОНАМИ УКРАЇНИ

СТАНОМ НА 01 КВІТНЯ 2017 РОКУ
06 квітня 2017 року

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України затвердило та рекомендувало до застосування показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України, розраховані станом на 01 квітня 2017 року.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України своїм наказом від 03.05.2017 за №102 затвердило та рекомендувало до застосування показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України, розраховані станом на 01 квітня 2017 року.

Згідно оприлюдненого наказу опосередкована вартість спорудження одного квадратного метра загальної площі квартир будинку (з урахуванням ПДВ) в розрізі регіонів України (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя), станом на 01.04.2017 становить:

в середньому по Україні – 10 312 UAH/кв.м;
Вінницька область – 10 005 UAH/кв.м;
Волинська область – 9 976 UAH/кв.м;
Дніпропетровська область – 10 062 UAH/кв.м;
Донецька область – 10 897 UAH/кв.м;
Житомирська область – 9 109 UAH/кв.м;
Закарпатська область – 9 004 UAH/кв.м;
Запорізька область – 10 047 UAH/кв.м;
Івано-Франківська область – 9 323 UAH/кв.м;
Київська область – 10 365 UAH/кв.м;
Кіровоградська область – 8 842 UAH/кв.м;
Луганська область – 9 952 UAH/кв.м;
Львівська область – 10 303 UAH/кв.м;
Миколаївська область – 10 314 UAH/кв.м;
Одеська область – 9 954 UAH/кв.м;
Полтавська область – 9 253 UAH/кв.м;
Рівненська область – 10 239 UAH/кв.м;
Сумська область – 9 719 UAH/кв.м;
Тернопільська область – 9 719 UAH/кв.м;
Харківська область – 10 894 UAH/кв.м;
Херсонська область – 9 441 UAH/кв.м;
Хмельницька область – 10 000 UAH/кв.м;
Черкаська область – 10 213 UAH/кв.м;
Чернівецька область – 9 596 UAH/кв.м;
Чернігівська область – 10 316 UAH/кв.м;
місто Київ – 12 128 UAH/кв.м.

З моменту оприлюднення даного наказу, наказ Мінрегіону від 02.02.2017 за №14 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України» визнано таким, що втратив чинність.

Коментарів немає

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА КВАРТИР ПРИ ПРОДАЖУ ТА ЯК ОЦІНИТИ КВАРТИРУ ЩОБ ПРОДАТИ

Ціна квартири на продаж, як не крути, залежить від здатності її продати за виставлену ціну. Часто не лише низькою ціною за квадратний метр керують покупці нерухомості, коли визначаються з покупкою майбутнього житла.

Отож, якими критеріями керуються покупці, що може стати важливими аргументами та факторами, які впливають на прийняття рішення купити конкретну квартиру серед великої кількості пропозицій, нерідко, навіть дорожче ринкової вартості?

ФАКТОРИ, ЯКІ ВПЛИВАЮТЬ НА ЦІНУ ЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ:

1. Район та розміщення будинку
Престижність району та його особливості, інфраструктура, зупинки громадського транспорту, наявність промислових підприємств чи парків та ін. – один з самих важливих чинників ціноутворення.

2. Тип та матеріал будинку, планування, балкони та підвал, можливість добудови та перепланування
Покупці віддають перевагу цегляним будинкам, які мають більш теплоізоляційні та звукові характеристики, аніж панельним, віддіють перевагу також швидше новішим будовам з сучасним плануванням ніж радянським проектам.

3. Поверх, на якому знаходиться квартира
Часто дуже важливим є те, на якому поверсі знаходиться квартира. Відсутність ліфта стане проблемою для продажу житла вище 3-го поверху.
Безпека та сирість (мокрих стін) може стати проблемою при продажі квартири на першому поверсі і звісно поганий дах будинку понизить ціну на квадратні метри для власників останніх поверхів.

4. Стан ремонту у квартирі
Багато покупців шукають житло відразу з ремонтом або без необхідності капітальних вкладень у стан квартири. Тому ремонт часто відіграє немаловажну роль у прийнятті покупціями рішення купити квартиру.

5. Вигляд з вікна, прибудинкова територія та стан підїзду.
Красивий пейзаж, пам’ятки, гарний вигляд з вікна, озеленена, обладнана дитячим майданчиком прибудинкова територія додає в ціні всій житловій нерухомості, що знаходиться поруч. Також власники нерухомості у будинку з відремонтованим або принаймі чистим під’їздом, що часто є доволі-таки рідкісним явищем, можуть виграти в ціні при продажі

6. Коливання попиту та активності ринку нерухомості
У зв’язку з сезонними коливаннями ринку нерухомості, економічною та інвестиційною погодою ціни можуть рости або падати навіть до 10-20% кожного місяця.

ОТЖЕ, ЯК ОЦІНЮЄТЬСЯ КВАРТИРА НА ПРОДАЖ:

При оцінюванні квартири на продаж завжди беруться до уваги вищевказані фактори та обмеження у часі продажу, тобто наскільки терміново потрібно власнику продати нерухомість.
Після оцінки та виставлення вартості квартири завжди залишається маневр для торгу, який розуміється покупцями на ринку нерухомості як загальноприйняте незначне опускання ціни в разі їх зацікавлення та інтересу до конкретної квартири. Хоча буває і таке, що часом «незначний торг» може становити навіть 10% та більше від вартості квадратного метру.

Коментарів немає

Цікаві факти про нерухомість в світі

Якщо провести соціальне опитування серед населення на тему: «Що ви знаєте про нерухомість?», відповіді громадян будуть нудні і банальні. Для більшості нерухомість асоціюється з проживанням або веденням бізнесу і це в значущості правда – і одним з кращих місць для придбання такої нерухомості як ніколи може стати – Золотий Берег (Болгарія), будинок на березі моря – це унікальні білі піщані пляжі, тихий берег, особлива флора і фауна, і крім того дивовижні архітектурні споруди, оснащені найбільш передовими технологіями. Однак цей сегмент ринку має масу цікавих фактів, які знайомі далеко не всім.

Факт №1. Найдорожчі квартири у світі
В якій країні найбільш дорога нерухомість? Тривалий час, першість по дорожнечі житла належала столиці Англії – Лондону. З огляду на ситуацію, що змінилася в світі на сьогоднішній день, сильно вдарить по кишені покупка квартири в місті Монте-Карло (князівство Монако). Тут вартість одного квадратного метра житлової площі варіюється в межах 50 000 доларів. На другому місці розташувалася Москва: тут квартири продаються за ціною 22 000 доларів за метр площі. Лондон тепер займає третю позицію в світовому рейтингу дорогого житла, поступаючись столиці Росії лише кількома сотнями доларів. Далі в порядку спадання:
-Токіо.
-Нью Йорк.
-Париж.
-Сінгапур.
-Мілан.
-Мумбай.

Факт №2. Найдешевші квартири у світі
З огляду на попередню інформацію, виникає логічне запитання: «Де найдешевші квартири в світі?». Тут перше місце ділять Таїланд та Єгипет. За шикарний будинок з басейном, який розташований в Каїрі, доведеться викласти близько 1 200 доларів. За цю суму в Україні не можна купити навіть сільський будиночок. Котеджі в Таїланді виставляються на продаж ще дешевше. Однак рівень життя в цих країнах залишає бажати кращого, тому бажаючих обзавестися нерухомістю на території наведених держав поки небагато.

Факт №3. Найбрудніші країни у світі
Вважається, що на території України та Росії знаходяться найбрудніші міста. Це далеко не так. Найзабрудненішим населеним пунктом на планеті є звичайно Чорнобиль (Україна). Потім йдуть міста, розташовані на території Філіппін і Індії. Росія займає лише четверту позицію за рівнем забруднень. За ними йдуть Китай, США і Румунія. Фахівці оцінювали ступінь забрудненості міст за такими критеріями:
– Екологічний фактор.
– Кількість захворювань на душу населення.
– Дитяча смертність.
– Наявність в повітрі отруйних речовин.

Факт №4 Життя на інших планетах!
Деякі ексцентричні громадяни поспішають обзавестися ділянкою під забудову, яка розташований на іншій планеті. Зараз спритні ділки активно розпродають поверхні Місяця, Венери, Марса і навіть Меркурія. Вважається, що це вигідна пропозиція, враховуючи низьку вартість інопланетної землі – від 70 євро за квадратний метр. Щасливі власники ділянки на іншій планеті сподіваються забезпечити своїм нащадкам гідне майбутнє. Адже людство вже активно виходить за межі рідної атмосфери, відповідно наведені планети колись будуть колонізовані. Однак з юридичної точки зору, таке придбання не має законної сили. Крім того, немає гарантії, що сертифікати, що підтверджують факт покупки не видаються відразу декільком покупцям.